OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy
Nowość

Totum - Sport 10 saszetek x 20 ml

Cena:
86,00 zł (z VAT)
Ilość:
Dostępność:
5 szt.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 zł

TOTUM SPORT Naturalne uzupełnienie wszystkich elektrolitów, minerałów i pierwiastków śladowych, błyskawiczne nawodnienie, przeciwdziałanie zakwasom, kurczom mięśni oraz kontuzjom, poprawa koncentracji, przywrócenie mocy.

TOTUM SPORT to unikalny na polskim rynku, w 100 % naturalny suplement diety, który natychmiastowo uzupełnia elektrolity tracone podczas wysiłku fizycznego. W efekcie zwiększa wydolność, podnosi wytrzymałość oraz przyśpiesza regenerację. Popularne preparaty dla sportowców zawierają zwykle 4-5 elektrolitów. TOTUM SPORT, jako jedyny dostarcza organizmowi KOMPLET 78 minerałów, elektrolitów i pierwiastków śladowych, co kluczowe, we właściwych dla ludzkiego organizmu proporcjach. Elektrolity te są niezbędne do nawodnienia organizmu, produkcji energii w komórkach mięśniowych, utrzymania optymalnej siły i szybkości w trakcie wysiłku, a w konsekwencji znaczącej poprawy formy i wyników sportowych. TOTUM SPORT dzięki swojemu oceanicznemu pochodzeniu jest w pełni biodostępny oraz, w przeciwieństwie do preparatów syntetycznych – działa od nich skuteczniej bo na poziomie komórkowym. Surowiec użyty do wytworzenia TOTUM SPORT pobierany jest na głębokości 30 metrów w najczystszych i najbogatszych w biologicznie aktywne składniki, chronionych wodach Zatoki Biskajskiej. Następnie zostaje on poddany procesowi mikrofiltracji na zimno przeprowadzanemu w warunkach laboratoryjnych przy zachowaniu najwyższych standardów. Uzyskany finalnie hipertonik TOTUM SPORT zamykany jest bez dostępu tlenu w wygodnych, ultralekkich saszetkach – wprost idealnych do stosowania podczas treningu lub zawodów.
Zalecane stosowanie: 1 saszetka przed wysiłkiem, 1 po każdej godzinie intensywnej aktywności i jedna po zakończeniu treningu lub zawodów.
Skład: 100% mikrofiltrowana na zimno woda morska.

Suplement diety do stosowania doustnego.
Opakowanie zawiera 10 saszetek 20 ml – całkowita zawartość opakowania: 200 ml e

*
*
*
*
*
*
*

Opinie klientów (0)

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl