OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy
Nowość

Spray do nosa - Quinton Pediatric Nasal Hygiene, 100 ml

Cena:
56,00 zł (z VAT)
Ilość:
Dostępność:
2 szt.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 zł

QUINTON PEDRIATIC NASAL HYGIENE®” (z dozownikiem pozwalającym na bezpieczną aplikację u niemowląt i dzieci od 0 do 6 lat): izotoniczny roztwór wody morskiej mikrofiltrowanej na zimno. Zalecane stosowanie: zapobieganie i leczenie zatkanego nosa przy przeziębieniu, katarze alergicznym, zapaleniu zatok i gardła oraz wysuszeniu błony śluzowej nosa.

Produkty QUINTON NASAL HYGIENE wytwarzane są na bazie wody morskiej mikrofiltrowanej na zimno zgodnie z protokołem Rene Quintona. Proces ten gwarantuje zachowanie integralności jej składników mineralnych oraz pełną biodostępność dla organizmu. Ta opatentowana technologia pozwala na uzyskanie produktu o najwyższej dostępnej na rynku jakości. Preparat zawiera 78 minerałów i pierwiastków śladowych w fizjologicznych dla ciała proporcjach. Surowiec pozyskiwany jest z ujęcia unikalnie bogatego biologicznie, 30 metrów poniżej wiru planktonicznego (vortexu) w Zatoce Biskajskiej. Plankton przekształca nieorganiczne minerały, naturalnie występujące w wodzie morskiej, w minerały organiczne i tym samym w pełni bioprzyswajalne dla organizmu. Hiszpańskie Laboratoria Quinton opracowują surowy materiał z najwyższą starannością, tak aby nie naruszyć jego wrażliwej struktury i zachować pełnię biologicznej aktywności. Produkt na żadnym z etapów produkcji nie został poddany działaniu wysokiej temperatury, ani też napromieniowany w celu utrwalenia, co jest powszechnie stosowaną praktyką. Biodostępne minerały i pierwiastki śladowe, efektywnie przenikają przez błonę śluzową do krwioobiegu, a w konsekwencji do komórek, uzupełniając deficyty, zapewniając regenerację na poziomie komórkowym i przywracając właściwe funkcje. Śluzówka nosa jest pierwszą barierą ochronną osłaniającą przed mikroorganizmami i toksynami zawartymi we wdychanym powietrzu. Nadmiar śluzu lub nadmierne wysuszenie błony śluzowej nosa, bądź też jej zanieczyszczenie, wpływają negatywnie na funkcje oddechowe przyczyniając się do rozwoju bakterii i wirusów oraz do odkładania się substancji zanieczyszczających, a także alergenów. Produkty QUINTON NASAL HYGIENE nawilżają i oczyszczają górne drogi oddechowe, nawadniają błonę śluzową nosa, udrażniają ułatwiając usuwanie wydzieliny, a tym samym wspomagają zapobieganie i leczenie infekcji oraz procesów alergicznych nosa i gardła.

Stosowanie: zapobieganie i leczenie zatkanego nosa przy przeziębieniu, katarze alergicznym, zapaleniu zatok i gardła oraz wysuszeniu błony śluzowej nosa. Stosuje się zazwyczaj od 1 do 6 razy dziennie. Produkt może być bezpiecznie stosowany przez długi okres czasu.

Efekty uboczne: Produkt nie powoduje efektów ubocznych.

Ostrzeżenia: Na początku stosowania, produkty QUINTON NASAL HYGIENE mogą spowodować wystąpienie obfitego, wodnistego wysięku z nosa. Jest to całkowicie normalne i zazwyczaj powoduje złagodzenie objawów. Pojemnik pod ciśnieniem. Gaz nośny (sprężone powietrze) nie ma kontaktu z roztworem solnym. Nie przekłuwać. Nie wrzucać do ognia po zużyciu. Nie zawiera CFC, nie przyczynia się do niszczenia warstwy ozonowej.

Sposób stosowania:

1.Nałożyć dozownik na pojemnik

2.Ostrożnie wprowadzić końcówkę dozownika do otworu nosowego i przechylić głowę w drugą stronę. Nacisnąć pompkę dozownika, wciągnąć powietrze

3.Powtórzyć procedurę w drugim otworze nosowym.

4.U niemowląt przeprowadzić całą procedurę w ten sam sposób, używając dozownika ze specjalną końcówką.

5.Po użyciu umyć dozownik wodą z mydłem.

*
*
*
*
*
*
*

Opinie klientów (0)

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl