OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy

Plasty rozgrzewające dla ukojenia bólu.

Chłodniejsze dni to nie tylko problemy z przeziębieniem, katarem czy kaszlem to niestety często też bóle pleców i stawów. Tego rodzaju bóle są najbardziej dokuczliwe gdyż mocno nas ograniczają w życiu codziennym a tabletki przeciwbólowe często wydają się nie pomagać.

Nasza sprawdzona metoda na tego typu bóle to działanie bezpośrednio w miejscu ich występowania do tego sprawdzonymi naturalnymi metodami, dlatego tym razem polecamy wam samoprzylepne plastry rozgrzewające z wyciągiem z kasztanowca (dostępne w naszym sklepie www.herbamedicus.com.pl).

A jak to się dzieje ze ciepło przynosi ulgę w bólu? Po naklejaniu naszego plastra uaktywniają się termoregulacyjne, lokalne mechanizmy obronne zapobiegające kumulacji energii cieplnej w jednym miejscu. Rozszerzają się naczynia krwionośne dzięki czemu zwiększa się dostawa tlenu i substancji energetycznych z krwi do komórek co sprzyja ich regeneracji. Niwelowane są również skutki stanów zapalnych. Ciepło pomaga również w obniżeniu napięcia mięśniowego. Końcowym efektem jest pożądane przez nas działanie przeciwbólowe.

W porównaniu do innych plastrów, które możemy znaleźć w wielu przypadkowych sklepach (niekoniecznie aptekach), nasze plastry są badane i testowane pod względem tolerancji tkanek na bodziec cieplny, dlatego możecie je bezpiecznie stosować i mieć pewność, że nie uszkodzą ani nie poparzą waszej skóry.
Przekonajcie się sami jaką ulgę w bólu przynosi terapia ciepłem!

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl