OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy

Nowy Rok- nowe postanowienia

Początek roku to zazwyczaj czas na czynienie postanowień noworocznych. Z początkiem Nowego Roku najłatwiej nam deklarować poprawę stylu życia. Podejmujemy wyzwania, które mają sprawić, by kolejny rok był lepszy i zdrowszy. Co najczęściej obiecujemy sobie na Nowy Rok?
Rezygnacja z nałogów- każdy, kto boryka się z jakimś nałogiem, traktuje Nowy Rok jako najlepszy czas na wykonanie pierwszego kroku w kierunku uwolnienia się od złych przyzwyczajeń. Początek Nowego Roku może być mobilizującym czynnikiem, jednak o tym, czy rzeczywiście będzie obfitował w pozytywne zmiany, decyduje głównie silna wola. Najpopularniejszym noworocznym postanowieniem, ale też i jednym z najtrudniejszych, jest rzucanie palenia.
Większa dbałość o stan zdrowia- zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej to jedno z najistotniejszych dążeń każdego z nas. Z tego powodu większość noworocznych postanowień to przyrzeczenia prozdrowotne. Do najpopularniejszych zaliczamy m.in. zmianę diety, aktywniejszy tryb życia. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nagły wysiłek fizyczny może doprowadzić do przeforsowania organizmu. By nie dopuścić do urazu lub kontuzji najważniejsza jest profilaktyka. Przygotujmy swoje ciało do ćwiczeń fizycznych, smarujmy skórę Końską Maścią rozgrzewającą firmy Herbamedicus lub Balsamem torfowym Unicatum Chondro.
Wsparcie diety odpowiednimi suplementami to kolejna inwestycja w zdrowie i większa pewność, że to postanowienie noworoczne będzie realizowane z powodzeniem. Arthrorevital Complex to unikalna, szwajcarska odżywka dla stawów. Jako jedyny taki preparat, zawiera 14 składników wpływających na sprawność Twoich stawów.


Ambitne cele zawodowe – plany na Nowy Rok często dotyczą również spraw zawodowych- może to być awans, realizacja ważnego projektu lub rozpoczęcie pracy na własny rachunek.


Najtrudniej jest zacząć. Dlatego dobrze jest dobrać sobie partnera lub grupę przyjaciół, którzy pomogą nam w realizacji noworocznych postanowień, tworząc swoistą grupę wsparcia. Sprawmy, by nowe postanowienia stały się przyjemnością. Mogą mieć one wiele form, ważne by stawiany sobie cel, był po prostu realny do osiągnięcia. Powodzenia…..trzymamy kciuki!

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl