OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy

Na dolegliwości kręgosłupa i chłodne wieczory

Dolegliwości bólowe mają różne pochodzenie. Niejednokrotnie uniemożliwiają one normalne funkcjonowanie oraz przyczyniają się do pogorszenia ogólnego samopoczucia. Na szczęście współczesna medycyna obejmuje nie tylko leczenie farmakologiczne związane z obciążeniem układu pokarmowego, ale także inne formy zwalczające ból.
Wśród nich wyróżnić można plastry rozgrzewające, które uwalniają leczniczą substancję nawet do kilku lub kilkunastu godzin po zaaplikowaniu. Plastry rozgrzewające przydatne są w momencie wystąpienia bólów pleców, kręgosłupa i lędźwi. Istotne jest to, iż plastry uwalniają rozgrzewającą substancję bezpośrednio w momencie naklejenia, dlatego błyskawicznie przynoszą ukojenie oraz redukują ból. Na rynku farmaceutycznym dostępny jest szereg różnego rodzaju plastrów, jednak to Samoprzylepne Plastry z kasztanowcem firmy Herbalex , które w swoim asortymencie ma firma Herbamedicus działają aż 15 godzin. Substancją czynną tych plastrów jest węgiel, dzięki któremu aktywowane jest ciepło. Plastry Herbalex są bardzo wygodne w użyciu, można stosować na dzień jak i w nocy. Bardzo istotne jest to, że plastry te w swoim składzie nie zawierają kapsaicyny, która działa naa naczynia krwionośne skóry, prowadząc do jej przekrwienia tym samym zaczerwienienia oraz na zakończenia nerwowe, wywołując uczucie pieczenia. Po otwarciu opakowania należy wyjąć plaster, odkleić taśmę zabezpieczającą oraz umieścić plaster w miejscu, w którym występuje ból. Plaster rozgrzewający należy nakleić na suchej i oczyszczonej skórze, ponieważ woda lub tłusta substancja mogłaby doprowadzić do przesunięcia okładu. Po naklejeniu, pacjent powinien odczuć przyjemne ciepło, które oscyluje w granicy 50-55 stopni Celsjusza. Plastry przeznaczone są dla osób dorosłych, które samodzielnie są w stanie kontrolować reakcję organizmu. Należy pamiętać, iż plastry rozgrzewające są jednorazowego użytku. W żadnym wypadku nie należy ich powtórnie podgrzewać. Niewskazane jest ponadto narażanie skóry z plastrem na działanie promieni społecznych oraz korzystanie z uszkodzonego plastra. Niewykorzystane plastry powinny znajdować się w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od najmłodszych.

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl