OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy
Nowość Polecany

IoniLyte Hypotonic concentrate krople 50 ml Minerals7+

Cena:
32,00 zł (z VAT)
Ilość:
Dostępność:
31 szt.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 zł

ioniLyte – koncentrat do przygotowania mineralnych roztworów nawilżających (napojów jonowych – hipotonicznych). Zawiera ponad 70 minerałów i pierwiastków śladowych występujących w wodach Utah’s Great Salt Lake (Wielkiego Jeziora Słonego – USA).
Jego unikatowy i zrównoważony skład spełnia wszystkie kryteria dla uzupełniania minerałów u sportowców i ciężko pracujących w zależności od stopnia wysiłku, temperatury i wilgotności otoczenia. ioniLyte zawiera w optymalnych proporcjach sód i potas 3,5:1.
Wysoka zawartość naturalnego magnezu sprzyja obniżeniu stopnia zmęczenia, wyczerpania i normalnej pracy mięśni.

HypoDrink SPORT – sporty wyczynowe, zawody i rozgrywki 90 min. i więcej Przy odwodnieniu podczas uprawiania intensywnego sportu kondycyjnego i ciężkiej pracy fizycznej, zwłaszcza w ciepłym i wilgotnym środowisku. Używać średnio 400-800 ml/godz. przez czas wysiłku fizycznego. Nadaje się też do hydratacji przed dużym wysiłkiem jednorazowo, w ilości 5-7 ml/kg wagi osoby (tj. ok. 300-500 ml, 15-20 min. przed zawodami, rozgrywkami lub intensywnym treningiem).Maksymalizacja hydratacji przy silnym poceniu (dłużej trwające obciążenie 90-120 min. i więcej) i wysokiej temperaturze otoczenia (ponad 27 ˚C). Przy wielofazowym obciążeniu treningowym w lecie.
HypoDrink ACTIV – do obciążeń sportowych do 120 min. Podczas i po skończeniu obciążenia kondycyjnego (ok. 60-120 min.). Uzupełniać ok. 0,4-0,6 l/godz. Wskazany również w razie ciężkiej fizycznej pracy w ekstremalnych warunkach temperaturowych (np. praca zmianowa) jako napój (ochronny) rehydracyjny. Idealny dla rekreacyjnych, rowerzystów, triatlonistów podczas intensywnych treningów, ale również jako środek do uzupełniania płynów w sportach obciążeniowych (zwłaszcza w lecie) trwających ponad 1 godz.
HypoDrink RELAX – czynności rekreacyjne do 60 min. Czynności rekreacyjne lub jakiekolwiek obciążenie o charakterze niekondycyjnym (do 60 min.), używać kiedykolwiek w ciągu dnia do uzupełnienia reżimu picia.

Skład – puryfikowana woda, koncentrat z Wielkiego Jeziora Słonego, chlorek sodu, chlorek potasu. Nie zawiera konserwantów, glutenu, laktozy, cukru, alkoholu, barwników, polepszaczy smaku. Nadaje się dla wegan.

Uwaga – przestrzegać zaleceń dotyczących rozcieńczania i dawkowania. Nie zastępuje urozmaiconej i zrównoważonej diety i nie nadaje się dla dzieci w wieku do 3 lat. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przed użyciem wstrząsnąć.

Przechowywanie – w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.
Waga zawartości – opakowanie 50/100 ml
Minimalna trwałość – do daty podanej na opakowaniu

*
*
*
*
*
*
*

Opinie klientów (0)

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl