OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy

Guarana postawi Cię na nogi!!

Dzisiejsze czasy charakteryzują się zawrotnym tempem życia. Ciągły pospiech, niedosypianie, natłok obowiązków, sprawiają, że jesteśmy wyczerpani nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście odpoczynek i wyciszenie, na który nie zawsze możemy sobie pozwolić.
Jak zwiększyć aktywność organizmu, aby mu nie zaszkodzić? Jednym z najbardziej efektywnych sposobów jest zastosowanie guarany. Jest to pnącze występujące w Ameryce Południowej, w dorzeczu Amazonki. Roślina ta ma białe kwiaty i jaskrawe, czerwone owoce, które kryją czarne nasiona. To właśnie one posiadają energetyzujące właściwości, które zawdzięczamy zawartym w nich alkaloidom purynowym: kofeinie (4-6%), teobrominie, teofilinie. Zawarta w nasionach guarany kofeina jest nawet 3 razy większa niż w nasionach kawy.Stosowanie guarany pozwala zredukować skutki zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, podnosi poziom energii, ogranicza uczucie senności i zmęczenia, zwiększa zdolność koncentracji. Szczególnie polecana jest w okresach intensywnego wysiłku fizycznego, w celu zwiększenia wytrzymałości, podczas wytężonej pracy umysłowej, aby zredukować uczucie zmęczenia oraz senność. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi uprawiających sport, firma Herbamedicus wprowadziła do swojego asortymentu Końską Maść Rozgrzewającą Sport- START . Jest to balsam ziołowy przystosowany do potrzeb osób aktywnych fizycznie. Poprawia on ukrwienie i tym samym rozgrzewa określone miejsca ciała, a to z kolei powoduje, że wybrane partie mięśni stają się przygotowane do wyczynów sportowych przy zmniejszonym ryzyku urazów. Balsam zawiera ekstrakty z ziół np. żywokost lekarski, kasztanowiec i jałowiec. Niektóre składniki wchodzące w skład balsamu zawierają substancje, o których wiadomo, że przynoszą ulgę przy bólach stawów, mięśni i kręgosłupa oraz przy nadwyrężeniu mięśni. Ekstrakt z guarany wspomaga wydajność i uśmierza ból. Maści tej używa się w ramach przygotowań do uprawiania sportu. Wystarczy nanieść określoną ilość balsamu Start na wybrane partie mięśni i lekko wmasować.

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl