OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy

Czy świat bez raka jest możliwy?

Biorąc pod uwagę fakt, że chyba każdy z nas zna kogoś, kto umarł na jakąś chorobę onkologiczną może się wydawać, że jest to niemożliwe. Rak kiedyś nie występował i prawdopodobnie pojawił się, jako odpowiedź natury na zanieczyszczenie środowiska. Ta sama natura ma różne mechanizmy pozwalające na jego zwalczanie. Jednak z jakichś powodów metody te są najczęściej zupełnie zapomniane.
Witamina B17, inaczej amigdalina, to organiczny związek chemiczny z grupy glikozydów, występujący w wielu roślinach. W najwyższym stężeniu występuje w pestkach migdałowca (łac. Amygdalus communis – stąd nazwa amigdalina), a także pigwy, moreli, brzoskwini, śliwki i wiśni. To właśnie amigdalina nadaje im specyficzny gorzki smak i aromat. Terapia witaminą B17, czyli amigdaliną, w niektórych krajach, np. w Meksyku, jest stosowana nie tylko w celu leczenia chorób nowotworowych, lecz także jako terapia profilaktyczna. Jak zapewniają jej zwolennicy – amigdalina to skuteczny lek na raka, który pozwala na usunięcie guzów nowotworowych bez konieczności chemioterapii czy operacji. Amigdalina w organizmie człowieka, pod wpływem reakcji enzymatycznych, rozkłada się na glukozę, aldehyd benzoesowy i cyjanowodór, który może doprowadzić do wystąpienia objawów zatrucia. Wg zwolenników amigdaliny uwolnienie cyjanowodoru następuje tylko w komórkach nowotworowych, a zdrowe nie zostają naruszone, dlatego ryzyko zatrucia nie istnieje. Jak przekonują zwolennicy terapii amigdaliną, zdrowe komórki organizmu zawierają enzym zwany rodanazą, który nie pozwala na uwolnienie kwasu cyjanowodorowego. Tego enzymu nie posiadają komórki nowotworowe. Zawierają bowiem inny – beta-glukozydazę, pod wpływem którego cyjanowodór oraz aldehyd benzoesowy są uwalniane do wnętrza komórki nowotworowej i, współdziałając ze sobą, niszczą ją. W związku z tym stopniowo zmniejsza się objętość guza, a co za tym idzie – także ryzyko wystąpienia przerzutów.
Ponadto ustępują dolegliwości bólowe związane z chorobą, ponieważ cząsteczki aldehydu benzoesowego, po wydostaniu się z komórki nowotworowej, przenikają do komórek zdrowych, gdzie zostają utlenione do kwasu benzoesowego, który działa m.in. przeciwbólowo. B17 PREVENTUM od firmy Herbamedicus to suplement diety o gwarantowanej zawartości 100 mg witaminy B17 w porcji dziennej. Unikalna kompozycja skupia się na wspieraniu układu odpornościowego i zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym. Zawiera także w swym składzie beta-glukany, boczniak i witaminę C. Preparat został dodatkowo wzbogacony o kompleks ziół, m.in. wyciąg z rokitnika zwyczajnego, żeń-szenia, acai, żurawiny i borówki.

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl