OK

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

Facebook
0 prod. 0,00 Do kasy

Kontakt z nami

Herbamedicus Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 3, 95-080 Tuszyn
tel.: 42 209 49 64, tel : 883 366 804, fax: 42 209 36 75
e-mail: info@herbamedicus.pl

Marketing, Logistyka, Księgowość
Biuro Tuszyn


Kierownik Biura
Iwona Urbaniak
tel. +48 883 366 833
e-mail: i.urbaniak@herbamedicus.pl


Kierownik ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Anna Nusbaum
tel. +48 883 366 831
e-mail: a.nusbaum@herbamedicus.pl


Prezes Zarządu
Adam Jakobiuk
tel.: +48 42 614 25 66
e-mail: a.jakobiuk@herbamedicus.pl


National Key Account Menager
Paweł Gałązka
tel.: + 48 883 366 855
e-mail: p.galazka@herbamedicus.pl


Przedstawiciel Farmaceutyczny
Adam Nowak
tel. : +48 883 366 825
e-mail: a.nowak@herbamedicus.pl


Konsultacje dietetyczne
Dietetyk Małgorzata Czarnecka-Jakobiuk
tel. : + 48 608657170
e-mail : m.czarnecka@herbamedicus.pl


Obsługa Klienta
Aleksandra Babij
tel.: + 48 883 366 808
e-mail: a.babij@herbamedicus.pl


Specjalista ds. Sprzedaży i Handlu
Anna Kotlicka
tel : 883 366 802
e-mail: a.kotlicka@herbamedicus.pl

Sprzedaż, Zamówienia:

e-mail: zamowienia@herbamedicus.pl
e-mail: dermokonsultacje@herbamedicus.pl
e-mail: herbamedicus@herbamedicus.pl

TELEMARKETING:

Iwona Jagielska-Wudel
e-mail: i.jagielska@herbamedicus.pl
Tel.: 728 811 909


Patrycja Apostel:
e-mail: p.skrzypczak@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 805

.

Izabela Kulińska
email : i.kulinska@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 822

Agnieszka Majewska:
email : a.majewska@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 852

.

Tel. 883 366 822

Herbamedicus Sp. z o.o. z siedzibą w Tuszynie ul. Kazimierza Wielkiego 3, wpisana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS:0000352963 NIP: 728-27-45-133 Kapitał zakładowy: 50 000,00 PLN, kapitał wpłacony w całości.

Formularz kontaktowy

Wpisz wiadomość i podaj swoje dane, odpowiemy na Twoje pytania…

Zapisanie się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach wprost do Twojej skrzynki e-mailowej:

Copyright © herbamedicus.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Powered by i-systems.pl